W Łączynie (gm. Stężyca) budujemy niezwykłą inwestycję – Aura Kaszub. To miejsce unikalne na mapie polskich nieruchomości second home – prywatny resort nowoczesnych i wygodnych domów całorocznych, idealnych do relaksu, wypoczynku, a także aktywnego spędzania czasu. W ofercie jest 22 domów: jedno-, dwu- i czterolokalowych, które tworzą kameralny resort 48 apartamentów. Każdy z nich może zostać wykończony pod klucz wg życzenia inwestora, a w standardzie nowy właściciel otrzyma dom w stanie deweloperskim budowany metodą tradycyjną z murowanymi ścianami. Aurę Kaszub wyróżnia nie tylko niebanalna, wysmakowana architektura budynków, subtelnie wpisująca się w otoczenie, kunsztowne wykończenie wnętrz, świetnie zaplanowana przestrzeń resortu, ale także liczne udogodnienia, dostępne na wyłączność gości. To m.in. basen, sauny, jacuzzi oraz siłownia. Na terenie Aury Kaszub powstanie również mała architektura, pozwalająca wygodnie korzystać z prywatnego resortu.

Osiedle Chabrowe w Gdańsku przy ul. Podleckiego i Hokejowej (dzielnica Chełm) to nowoczesne i kameralne osiedle, składające się z trzech trzypiętrowych budynków wielorodzinnych. Zostało wybudowane z wysokiej jakości materiałów budowlanych przez naszą poprzednią spółkę – NORDCOOP. Architektura budynków znacznie się wyróżnia od pobliskich osiedli. Narożne duże okna, antresole, nowoczesna kolorystyka oraz wykończenie drewnopodobne nadają im nowoczesności i elegancji. 

Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby nabywców, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy z nich znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, na ostatnich piętrach znajdują się mieszkania dwupoziomowe z antresolami dla ludzi preferujących nowoczesne rozwiązania. W budynkach można znaleźć mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 35 m2 po 83 m2, w każdym z nich znajduje się 32 lokale mieszkalne. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o przyszłych mieszkańcach, dlatego każde mieszkanie jest bardzo ustawne i łatwe do aranżacji. Do każdego mieszkania na piętrze przynależą duże balkony nawet do 9 m2.

Osiedle Krokusowe powstało w rejonie gdańskiego Chełmu. Inwestycja składa się z pięciu budynków czterokondygnacyjnych (parter i trzy piętra). Znajduje się w nich ogółem 186 mieszkań jedno, dwu, trzypokojowych o zróżnicowanym metrażu od 30 do 65 m2. Do kilku lokali, usytuowanych na ostatnich kondygnacjach budynków, przynależy poddasze nieużytkowe. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony. Zaprojektowano je pod kątem możliwości urządzenia na nich przytulnych kącików wypoczynkowo-rekreacyjnych.

Mała architektura realizowana wokół pięciu budynków to przede wszystkim ok. 180 miejsc parkingowych, plac zabaw dla dzieci, małe kąciki rekreacyjne oraz ścieżki spacerowe. Oprócz licznych zewnętrznych miejsc postojowych przewidziano także indywidualne garaże, zlokalizowane w przyziemiu budynków. To kolejna nasza realizacja w ramach spółki NORDCOOP.

Osada Kazimierza to kameralny kompleks mieszkalny, składający się z kilku segmentów z domami jednorodzinnymi typu „szeregowiec” i „bliźniak” oraz dwóch domów wolnostojących. Wybudowaliśmy go jeszcze w ramach firmy NORDCOOP. Łącznie znajdują się w nim 44 jednorodzinne domy o pow. od 162 do 194 m2. Domy posadowione są na działkach o zróżnicowanym metrażu od 180 do 460 m2. Każdy dom posiada garaż na jeden samochód oraz podjazd, służący jako dodatkowe miejsce parkingowe.

Osiedle zlokalizowane jest w Rumi u zbiegu ulic Kazimierskiej i Klonowej, na skraju centrum miasta, niedaleko od ważnych ciągów komunikacyjnych oraz sieci transportu publicznego. Wokół rozciągają się liczne tereny zielone oraz niskie budownictwo jednorodzinne. W niedalekiej odległości usytuowana jest szkoła i przedszkole (ok. 800 metrów, a więc 10 minut pieszo), czy hala sportowa, do której można dojść w ciągu 12 minut.

kompleks ABC

Kompleks ABC to pierwsza inwestycja jako dewelopera, zrealizowana pod marką NORDCOOP. Składa się z trzech dużych budynków z lokalami o charakterze mieszkalno–handlowo–usługowym,. W kompleksie powstało łącznie 94 lokali, w tym lokale mieszkalne o metrażu od 29 do 113 m2 oraz lokale usługowe o metrażu od 15 do 85 m2. Atutem oferty jest jej lokalizacja. Kompleks powstał w ciekawej i zielonej części Gdyni, posiadającej jednocześnie świetnie zorganizowany dostęp do komunikacji miejskiej oraz bardzo dobrze rozbudowaną infrastrukturę.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkola oraz dwie szkoły podstawowe (jedna z gimnazjum), szkoły językowe oraz inne centra aktywności wpływające na atrakcyjność okolicy