CategoriesInspiracja

Masz dobry pomysł. Chcesz wcielić coś w życie. Obmyślasz plan. Szukasz dobrych rad. Wprowadzasz. Próbujesz. Trochę czekasz, ale… Nic się nie dzieje. A miało być tak pięknie..
Ile razy próbowałeś, ale się nie udało? Ile razy dałeś za wygraną? Dlaczego tak szybko rezygnujesz? Co jest z Tobą nie tak, że akurat Tobie się nie udaje, a inni potrafią?
A może to nie tak? Może wcale nie jest tak źle, tylko zawiodło podejście, plany, samozaparcie, a raczej jego brak. Może to Twój słomiany zapał i brak silnej woli ciągle wygrywa? Może potrzeba Ci nowej taktyki działania. Jeśli to co próbowałeś do tej pory nie zdało egzaminu, to czas to zmienić i pomyśleć co w Twojej sytuacji może być pomocne. A może wszystko byłoby dobrze, gdybyś wytrwał dłużej? To nie jest porada dla każdego. Wszyscy mają swoją indywidualną ścieżkę osiągania sukcesów. Tu nie obowiązuje zasada: kopiuj-wklej. Ale z rady możesz skorzystać. Może rozpocząłeś ćwiczenia fizyczne i po braku efektów zrezygnowałeś po tygodniu. Może próbowałeś rozkręcić firmę, ale przez miesiące ponosiłeś tylko straty, więc zawiesiłeś działalność. Nasze sytuacje życiowe są naprawdę różne, ale zawsze można spróbować – spróbować poczekać i podziałać jeszcze dłużej w temacie. Nagrodą będzie efekt – efekt Twojej ciężkiej pracy i wytrwałości, a to motywuje najbardziej! Nie poddawaj się! Czekamy na efekty.